Serveringsfjøl i bambus – avlang
Lettstelt fjøl for servering med vakkert design og mønster som bambus gir. En perfekt tapasfjøl. Hull til oppheng.
100% av salgssummen går til Kirkens Bymisjon
En lettstelt og lekker fjøl laget i bambustre. Bambus er et naturlig materiale som gir farge og varme til kjøkkenet ditt. Den har en slitesterk overflate som er en fryd å kutte og skjære på. Og den er dekorativ å sette på bordet. Hull med skinnsnor for oppheng.
Størrelse: 13 x 43 cm (pluss håndtak 11 x 3,5 cm)
Tykkelse: 1,5 cm
Fjølene er laget av deltakere ved Byverkstedene, Østfold i Sarpsborg
Den er oljet med rapsolje og vi anbefaler å sette de inn med nøytral olje en gang i blant. Må håndvaskes!
Ved å kjøpe håndlagde produkter fra Kirkens Bymisjon, støtter du deres viktige arbeid! På den måten bidrar du til å skape arbeidsplasser til mennesker som av ulike grunner faller utenfor det ordinære arbeidsmarkedet.
Her handler du direkte fra ulike leverandører. Etter innleggelse av ordre vil den sendes som standard postpakke. Sporing av sendingen vil du motta direkte fra den aktuelle transportør.
Dersom du har bestilt et produkt med installasjon så vil man i etterkant bli kontaktet av montør for å avtale detaljer nærmere. Se det enkeltes produkts sider for nærmere informasjon om installasjon og levering.
Du betaler 99,- i frakt på alle varer som ikke inkluderer installasjon.